Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, lekarz seksuolog, psychiatra, kierownik Poradni Zdrowia Psychicznego i Patologii Współżycia w Łodzi.

Przyjmuje:
Poradnia Zdrowia Psychicznego i Patologii Współżycia
ul Sieradzka 11
tel.: (42) 682 40 88
(przyjmują za free, ważna legitymacja ubezpieczeniowa / potwierdzenie ubezpieczenia z Urzędu Pracy).

Dojazd:

Pacjent: Ja wysiadałem na stacji kolejowej Łódź Chojny, idzie się kawałeczek z dworca takim placem, potem trzeba skręcić w lewo na pętlę autobusów (widać ją od razu z placu więc nie ma problemu), trzeba ją przejść i już widać tramwaj. Dojazd tramwajami nr 5 i 6, trzeba wysiąść na przystanku Plac Niepodległości, to chyba 4 przystanek, jedzie się ok 8-10min. Wysiada się z tramwaju i ulica prostopadła do tej na której jesteśmy to już ulica Sieradzka. Na przeciwko poradni jest wielka hala targowa, która się ciągnie kawałek. Samo wejście do poradni nie znajduje się od frontu budynku, tylko trzeba wejść w bramę i od tyłu budynku są drzwi z plakietką „Oddział psychiatryczny” czy coś takiego 😀 Wchodzi się na pierwsze piętro, na ścianie jest napisane „Oddział psychologiczny dla dzieci i młodzieży”, trzeba wejść w szklane drzwi i już jesteśmy w poradni.

 

OŚRODEK DIAGNOSTYCZNO-LECZNICZY Constans-Med.
dawniej -> Gabinet Urologiczny USG, ul. Narutowicza 12
Constans-Med
ul. Narutowicza 28
tel.: (42) 630 33 53
(koszt wizyty 100zł – 2006r; jeśli chcesz prywatnie, to i tak odsyła do Poradni, bo jak twierdzi, „będzie się miało na co pieniążki wydawać”)

Opinia pacjenta:
Nie ważne czy jesteś k/m czy m/k, kobieta zna temat i pomaga jak tylko może. Prowadzi swojego pacjenta do końca. Sympatyczna, rzeczowa i miła.
W przychodni we współpracy z mgr. Jolanta Olszyca (psycholog), przeprowadza diagnozę.