seksuolog, ginekolog, androlog

tel. kom.: 501 494 202
adres: Szczecin, ul. Narutowicza 14b/2
koszt wizyty: 120 zł

 

Dodatkowe informacje:

Kuba_:
Przyjmuje w poniedziałki i środy. Dzwonisz rano i jeszcze tego samego dnia masz wizytę, mi podała kilka godzin do wyboru i mogłem sobie spokojnie dopasować. Jest moim lekarzem prowadzącym.

Dojazd tramwajem:
Wsiadasz pod dworcem PKP w tramwaj nr 3. jedziesz kilka przystanków i wysiadasz na Placu Rodła (przy Radissonie i Gallaxy – duże centrum handlowe).
Zaraz obok masz przystanek z którego wsiadasz w tramwaj nr 12 lub nr 11 i jedziesz kolejne kilka przystanków. Wysiadasz na Narutowicza, przechodzisz na lewą stronę ulicy i skręcasz od razu w tą pierwszą ulicę. Idziesz około 3-4 minut prosto i już widzisz te fioletowe balkony.
Na rogu jest PKO, zaraz obok NETTO i fioletowa brama, podchodzisz do bramy, szukasz na domofonie napisu: GABINET. Wchodzisz po schodach i od razu po prawej masz wejście do gabinetu. Na dole jest też apteka więc od razu można zrealizować receptę na hormony.

Dojście pieszo:
Można też dojść pieszo, jest dużo bliżej niż tramwajami, bo tramwaje jadą na około. Z dworca idzie się około 15 minut. Prosto z peronu wchodzisz na schody i wychodzisz do miasta górą – najlepiej zapytaj kogoś w którą stronę wyjść z pkp aby trafić prosto do ulicy Potulickiej. Z Potulickiej masz od razu wejście w ulicę Narutowicza, potem już idziesz cały czas prosto aż dojdziesz do NETTO i już jesteś na miejscu (do netto trafisz od drugiej strony niż jakbyś przyjechał/a tramwajem). Najlepiej przed wyjazdem spójrz na mapkę: link

 

Gabinet:
W poczekalni leci muzyka, więc nie musisz się obawiać że wszyscy usłyszą o czym rozmawiasz z lekarzem. To już spory plus. Pani doktor jest dość miłą i inteligentną kobietą, choć jak już ktoś napisał na forum – lubi rządzić. Dostałem skierowania na wszystkie badania już na pierwszej wizycie. Na każdym skierowaniu od razu napisała co gdzie mogę zrobić. Miałem przyjść na drugą wizytę dopiero z kompletem wyników i wtedy dostałem pierwszą receptę na hormony. Po dłuższym czasie mogę dodać tylko tyle, że nie zawsze podobały mi się wizyty i jej podejście, czasami bywała bardzo niemiła, lubi rządzić, za bardzo interesuje się życiem prywatnym i zawodowym pacjentów – wtrąca się i narzuca swoje zdanie.