Gabinet przyjazny osobom LGBT.
ul. Lubicz 9, Kraków
tel. kom.: 518 565 550
Więcej informacji na stronie: www.centrumintegra.pl (z tej strony pochodzi fotografia)
A także: www.tercognitiva.pl

Magister Joanna Siwińska zajmuje się psychoterapią w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pomaga szukać swojej drogi, radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego, wychodzić do ludzi, szukać akceptacji i być w zgodzie ze sobą. Zajmowała się i zajmuje osobami TS. Do tej pory nie wykonywała jeszcze testów, opiniowania, czy diagnostyki na potrzeby sądu, jednak nie wyklucza tego w przyszłości. W swojej pracy skupia się głównie na poprawie jakości życia, relacji i funkcjonowania (problemy w związku, kwestia coming out, poszukiwania partnera i związane z tym wątpliwości, poczucie własnej wartości itp.).

(listopad 2016)
Chodziłem do Pani Siwińskiej przez kilka miesięcy (terapia – nie opinia). Bardzo dobra specjalistka, orientuje się w temacie transseksualizmu i zdecydowanie pomaga. Mam sceptyczne nastawienie do psychologów, ale nie mogę zaprzeczyć, że już po dwóch wizytach zauważyłem znaczące zmiany.
Jedyne co mam jej do zarzucenia to problemy z umówieniem się na wizytę. Umawialiśmy się około 6-7 razy, spotkaliśmy bodajże tylko 4. Dla mnie jako osoby dojeżdżającej 3 godziny w jedną stronę był to duży problem bo zazwyczaj na dzień wizyty przekładałem wszystkie inne zajęcia. Wierzę że to nie kwestia samej jej osoby a nieszczęśliwych wypadków losowych które akurat miały miejsce, ale uprzedzam. Chociaż jeżeli ktoś mieszka w Krakowie wątpię żeby to był duży problem.

Szymon2502

K/M w trakcie leczenia