Gospody-Med. Sp. z o.o. Poradnia psychiatryczno – psychologiczna

adres: 80-344 Gdańsk, Gospody 7
tel do rejestracji: (58) 556 27 23

Psychiatra współpracujący z psycholog. Może wydać opinie o braku psychopatologii prowadzących do zaburzeń identyfikacji płci – czyli patologicznych przyczyn TS. Kieruje też na diagnostykę psychologiczną do psycholog Katarzyny Wasińskiej. Przyjmuje na NFZ. Nie jest biegłym sądowym.

(luty 2011)
Otóż na pierwszej wizycie pani mnie zapewniła, że ona mi da skierowanie do psycholog ( Pani Czekaj – ot, takie nazwisko), która zrobi mi wszystkie „potrzebne” badania po czym dostanę od niej (psychiatry) zaświadczenie które będę mógł zawieść do Robachy (Robacha sie zgodziła, twierdząc, że nie ma potrzeby jeśli mam u siebie w Gdańsku).
Współpracę z Czekaj wspominam dobrze – miła kobieta, uprzejma, która szanuje czas pacjenta i chce mu pomóc w trybie natychmiastowym. Zrobiła mi tylko trzy testy, co mnie zdziwiło, bo tyle się słyszy o ilości tego wszystkiego, no ale cóż…
Powiedziała że mam się umówić do Kwiatkowskiej, która mi da opis badań i zaświadczenie. No niestety, na wizycie okazało się, że dostałem tylko opis a zaświadczenia Kwiatkowska mi nie wypisała, bo „jednak” nie może.

Dla dopełnienia obrazu dodam, że Kwiatkowska jest osobą, która robi bo musi, szybko tylko spisuje dane z książeczki zdrowia, przekaże wyniki a potem patrzy sugestywnie na drzwi 😀 Nawet jak człowiek musi o coś spytać, to ma się wrażenie, że jest się bardzo niepożądanym w tym gabinecie.

Podsumowując: straciłem kilka miesięcy, bo muszę wszystko jednak robić u Olszycy. Nie ma zaświadczenia, nie ma zabawy.

thevile

K/M w trakcie leczenia

(luty 2011)
Niestety potwierdzam.
Ostatnio próbowałam uzyskać zaświadczenie do SRS i mimo posiadania już stosownych dokumentów od lekarza prowadzącego – nic nie wskórałam.
Podobnie mój kolega diagnozujący się u niej – prosił o zaświadczenie że się diagnozuje ws. TS dla lekarza rodzinnego. Też nie uzyskał tak banalnego zaświadczenia.
Na dzień dzisiejszy już nie polecam – chyba, że w celu uzyskania skierowania do psychologa.

Mysza

M/K w trakcie leczenia