Dr Andrzej Cholewiński – specjalista psychiatra, seksuolog. Leczenie zaburzeń seksualnych, poradnictwo rodzinne, nerwice, choroby psychiczne.
Przyjmuje w Bydgoszczy

ul. Gnieźnieńska 17a/3 (Gabinet Psychiatryczno-Seksuologiczny)
telefon: (52) 375 41 44
tel. kom.: 606 643 355

Gabinet czynny we wtorki i czwartki od godz. 16 do 18.
Rejestracja telefoniczna.

niedoszły pacjent k/m:

Z góry nie polecam. Dowiedziałem się od niego że leczenie transseksualistów jest na wymarciu, że w USA całkowicie zaprzestano leczenia TS, dlatego że bardzo dużo ludzi po operacji było niezadowolonych i chciało wracać do poprzedniego ciała. Z tego też powodu u nas w Polsce ma być podobnie.
Facet jeszcze wiele ciekawych rzeczy mi powiedział np. że transseksualiści nie grupują się, że nie mamy żadnych grup wsparcia. Trudno mu było uwierzyć, że byłem na takim spotkaniu na Hożej w Warszawie bo on doskonale zna Lambdę i nie słyszał, że są tam spotkania TS jak już to transwestytów. I był zaskoczony że na tym spotkaniu poznałem 5 szczęśliwych TS po operacjach. No i jeszcze że dostał list od Dulki że wszystkie takie przypadki jak ja ma kierować do niego a i cała taka operacja kosztuje 60 000 zł + dojazdy do Warszawy i Łodzi i że nie mam się co łudzić. A i że on już jest na tropie wynalezienia leków na transseksualizm, a przeszczepianie penisów będzie możliwe bo na zwierzętach się udaje. I jeszcze było trochę tych ciekawostek za które zapłaciłem 40zł (po targowaniu się z 80zł).

niedoszły pacjent k/m:

To już jest starszy człowiek (pod 70-tke) i w ogóle, że to nic dziwnego że się nie zna… Tak więc chyba nie jest tak że to jest transofobiczny gbur, ale po prostu facet… nie siedzi w ogóle w temacie TS. Szkoda tylko że opowiada bzdury o tym że nie prowadzi się leczenia… ale to już osobny temat.