Przyjmował w Warszawie

UWAGA: W ZWIĄZKU Z TYM LEKARZEM POJAWIŁY SIĘ BARDZO NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA:
https://superwizjer.tvn.pl/odcinki-online/kolejny-skandal-w-polskim-towarzystwie-seksuologicznym,19864,o.html

Cytat:
Doktor Wiesław Cz., wiceprezes Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, przez 20 lat stosował na pacjentkach niekonwencjonalne i nieuznawane przez międzynarodowe towarzystwa seksuologiczne metody badań. Używał w tym celu wibratorów. W końcu trzy z pacjentek przełamały wstyd i upokorzenie, którego doznały w gabinecie lekarskim i złożyły skargę do Izby Lekarskiej. Opisały w niej sposób, w jaki lekarz bez ich zgody i bez jakiegokolwiek uprzedzenia wykorzystał wibrator, kiedy leżały na fotelu ginekologicznym. Po takim badaniu wszystkie z nich ze względu na swój stan psychiczny trafiły na terapię psychologiczną. Jak wyjaśniały w skargach, czuły się jak zgwałcone. (TR)

 

Wyrok?

Informujemy również, że przeciw lekarzowi toczy się postępowanie w sprawie nieprawidłowości w zakresie prowadzonej terapii. Jeśli zakończy się ono skazaniem i zakazem wykonywania zawodu, to wystawione przez niego opinie będą bezwartościowe.

Otrzymaliśmy również trzy doniesienia, że doktor Czernikiewicz nie pracuje on już w poradni na Dolnej, a prowadzone przez niego osoby zostały przepisane do psychiatry-seksuologa – dr Kwiatkowkiej oraz do dr Sławomira Jakimy.