Fundacja Przystań
41-308 Dąbrowa Górnicza
Ul. Piłsudskiego 92/170
Tel. 32 264 60 03
Mail: [email protected]
www.fundacjaprzystan.com

Lekarz seksuolog i psycholog seksuolog. Współpracujemy w zespole. Opiniujemy, doagnozukemy, prowadzimy terapie jeśli jest taka potrzeba.

Lidia Zdanowska

09 czerwca 2020

matthew:
Szukałem dosyć długo psychologa w mojej okolicy (czytaj. max 30 km od miejsca zamieszkania), który podjął by się wystawienia opinii. Co najważniejsze znalazłem i stwierdziłem, że dla potomnych udam się tam jako pacjent doświadczalny – nie żałuję.
Szukając psychologa pisałem do wielu i najpierw pytałem się czy byliby w stanie wystawić mi opinie. Robiłem to po to, żeby nie wrzucać kasy w błoto u prywatnych psychologów, po czym dowiadywał bym się, że oni nie potrafią takiego dokumentu wystawić. Na szczęście udało mi się znaleźć tą fundację, JEST NA NFZ, co dla wielu z nas jest niewątpliwie ważne. Dojazd jest prosty – jeżeli mielibyście problemy to piszcie do mnie, mieszkam niedaleko to wiem jak tam dojechać i dojść. A teraz konkrety:

Pracowała ze mną LIDIA ZDANOWSKA, i do niej rekomenduje się umawiać. Bardzo ciepły i konkretny człowiek. Zna się na temacie, wie o co pytać. W ośrodku miałem w sumie 4 czy 5 wizyt. Pierwsza polega na zapoznaniu się, trwa około 15-20 minut i na niej umawia się cykl spotkań. Miałem przeprowadzony test osobowości, również test inteligencji, był oczywiście wywiad i wszystko szło sprawnie. Test inteligencji przeprowadzała mgr Ilona Bednarz – również fantastyczna osoba, cały test na luzie i w przyjacielskiej atmosferze- ale to po, to żeby mieć pewność. (W czasie kiedy ja się diagnozowałem, pani Lidia jeszcze nie miała tytułu magistra i to jej koleżanka się podpisywała pod opinią – ale to w niczym nie przeszkadza). Najlepsze jest też to, że w tym samym ośrodku załatwiłem psychiatrę.
Konsultację psychiatryczną przeprowadził lek. Piotr Dunal. Konkretny gościu, nie bawił się w jakieś pierdoły. Po tym jak tych troje lekarzy się skonsultowało wystawiono mi opinie.

Z czystym sumieniem polecam tą fundację. Jak ktoś ma żądze wiedzy jeszcze niezaspokojoną to piszcie śmiało do mnie albo tutaj w temacie. Co będę wiedział to Wam napiszę! 😀

Filipp:
Ja także z czystym sumieniem polecam fundację, konsultowałem się również z panią Lidią, panią Iloną i panem Piotrem, bardzo przyjacielscy i zarazem konkretni ludzie. Wszystko przebiegało u mnie tak samo jak u kolegi.