• Filtruj po specjalizacji

  • Filtruj po lokalizacji

dr n. med. Anna Trzmiel-Bira

Endokrynolog

Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2004 r. Od początku mojej pracy zawodowej jestem zwiazana z Kliniką Endokrynologi, Diabetologii i Leczenia Izotopami we Wrocławiu, gdzie zdobywałam swoją wiedzę i doświadczenie. Podczas pracy w tej jednostce uzyskałam tytuł specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych w 2010 roku, w tym samym roku obroniłam doktorat pt. „Polimorfizm […]

Centrum Medyczne Rajska

Chirurg

Operację wykonuje dwójka chirurgów: Joanna Pobiedzińska i Jacek Moszonkowski. Pobyt w klinice to około 24 godziny – operacja pierwszego dnia, potem noc pod opieką pielęgniarki i z rana wypis. Przed zmianą danych potrzebne jest zaświadczenie lub skierowanie na zabieg.

prof. dr hab. n. med. Zygmunt Zdrojewicz

Endokrynolog | Seksuolog

InviMed Wrocław

Badanie specjalistyczne

InviMed klinka leczenia niepłodności. Zajmuje się między innymi alternatywnymi metodami zapładniania i leczeniem niepłodności. W ofercie ma także zamrożenie nasienia i badania laboratoryjne w tym badanie kariotypu.

dr Agnieszka Nomejko

Psycholog | Seksuolog

Doktor nauk społęcznych w dziedzinie psychologii, seksuolog kliniczny, terapeutka poznawczo-behawioralna. Dr. prof. Zygmunt Zdrojewicz poleca Panią Nomejko w celu sporządzenia opinii psychologicznej.

mgr Damian Wolak

Psycholog | Seksuolog

Pan Damian Wolak to specjalista z dużą wiedzą merytoryczną, ogromnymi pokładami empatii i dużym zaangażowaniem.  Ma doświadczenie w pracy z osobami transpłciowymi. Prowadzi psychoterapię indywidualną, par oraz terapię seksuologiczną. Bierze również czynny udział w konferencjach seksuologicznych i szkoleniach na terenie kraju.

dr n. med. Ryszard Smoliński

Ginekolog | Seksuolog

Zapraszam do mojego gabinetu seksuologicznego we Wrocławiu. Jestem lekarzem medycyny, uzyskałem specjalizację i obroniłem doktorat w zakresie seksuologii. Od niemal 20 lat zajmuję się leczeniem zaburzeń wzwodu i wytrysku u mężczyzn oraz orgazmu u kobiet. W swojej praktyce leczę też osłabione libido, uzupełniam męskie hormony w okresie andropauzy, pomagam „naprawić” zepsute relacje partnerskie w związku. […]

lek. med. Grzegorz Grzegorzak

Psychiatra

Zajmuje się kompleksowym leczeniem transseksualizmu. W pierwszej kolejności zwraca uwagę na prawidłowe zdiagnozowanie, a potem zaczyna od psychoterapii jeśli pacjent tego wymaga – a zwykle osoba nowa musi taką przejść, po paru wizytach zaczyna przepisywać odpowiednie preparaty. Przy czym co jest bardzo ważne, stopniowo przyzwyczaja organizm do nowej sytuacji fizjologiczno-biochemicznej, – a nie zaczyna od […]

dr Antoni Brański

Psychiatra

Przyjmuje prywatnie. Pacjenci umawiani są telefonicznie na określoną godzinę w gabinecie lub miejscu dla nich dogodnym.

mgr Natalia Salik-Zielińska

Psycholog | Seksuolog

Jest psychologiem, seksuologiem klinicznym, terapeutą oraz edukatorem seksualnym. Przyjmuje we Wrocławiu jak i online przez Skype itp. Co ważne – w każdy wtorek w stowarzyszeniu LGBT+ tj. Kultura Równości pełni bezpłatny dyżur (w tym interwencja kryzysowa dla LGBT+). Spotkania 1:1 bezpłatnie.