Centrum Medyczne Rajska

Ostatnia aktualizacja: 8 maja 2023

Specializacje

Chirurg

Powiązane lokalizacje
Dolnośląskie
Adres
 • Centrum Medyczne Rajska Profimed
 • Rajska 73
 • Wrocław
 • 54-028
Kontakt

E-mail do kliniki
[email protected]


Klinika
+48713495868

Czas wizyty

Minimalny czas wizyty: 40m

Maksymalny czas wizyty: 60 minut

Cennik
Nazwa Cena
Mastektomia 12000 zł
Opis

Operację wykonuje dwójka chirurgów: Joanna Pobiedzińska i Jacek Moszonkowski.

Pobyt w klinice to około 24 godziny – operacja pierwszego dnia, potem noc pod opieką pielęgniarki i z rana wypis.

Przed zmianą danych potrzebne jest zaświadczenie lub skierowanie na zabieg.

Nie operujemy osób niebinarnych.

2 komentarze

 1. Joanna Pobiedzińska

  Przyjmuję do wiadomości Pana uwagi i ubolewam, że odniósł Pan wrażenie ,że Panem pogardzam a szczególnie ,że czuł się Pan upokorzony. Na pewno nie było to moim zamiarem, a nawet szczerze mówiąc jestem zaskoczona zarzutem, że pogardzam pacjentami, a końcu są to nasi najważniejsi klienci. Ta Pana opinia będzie dla mnie bardzo cenną wskazówka jakiego języka nie powinnam używać. Zawsze wydawało mi się, że używanie języka potocznego, otwartość i maksymalną szczerość jest w tej komunikacji o wiele lepsze niż język naukowy, czy żargon medyczny, szczególnie w omawianiu tak ważnej sprawy, jednak okazuje się, że można kogoś obrazić, czy dotknąć. Zawsze staram się w czasie konsultacji poświęcać dużo czasu Pacjentom i informować ich o wszystkich aspektach , a głównie tych negatywnych , operacji. Wykorzystuję do tego rysunki i zdjęcia .
  Tak , pacjenci wiedzą i są informowani o możliwości wykorzystywania ich zdjęć. Nie umieszczamy jednak zdjęć na stronie , służą do celów poglądowych i udostępniane są tylko w czasie konsultacji Fotografie osób konsultowanych , są usuwane zaraz po zabiegu i służą mi jedynie za podstawę do samej konsultacji, jeżeli musiałabym się odwołać do jakiegoś szczegółu anatomicznego omawiając zabieg , bez ponownego rozbierania pacjenta.
  Jeszcze raz pragnę wyrazić żal, że poczuł się Pan źle. Ma nadzieje jednak, że przyjmie Pan do wiadomości, że moje ,być może, niewłaściwe zachowanie świadczy źle jedynie o mnie i nie ma nic wspólnego z pracą placówki i jej osiągnięciami.

 2. Anon

  Zdecydowanie odradzam.
  Pani chirurg wydaje się pałać szczerą pogardą do swoich transpłciowych pacjentów, odnosi się do nich z kompletnym brakiem szacunku, ma silnie rygorystyczne i nierealistyczne wymagania, które tłumaczy tym że: „To wasza społeczność mnie tego nauczyła”. Powoływała się na przypadek pojedynczego pana który okazał się nie być trans i żałował tranzycji oraz otwarcie przyznała, że utrudnili dostęp do zabiegu z powodu negatywnych opinii.
  Wyżej wspomniane wymagania opierają się na przestarzałej wiedzy – mówiła, że możliwe jest że to co pacjent odczuwa jako transpłciowość to tak naprawdę dodatkowy chromosom, przerośnięta nasadka mózgowa lub „hemafrodytyzm” (termin kontrowersyjny, praktycznie nie używany).
  Pani chirurg pokazywała mi również zdjecia przed i pooperacyjne innych pacjentów, z podobną wagą do mojej mówiąc o „brzuszysku” i o tym, że nigdy efekt końcowy nigdy nie będzie dobrze wyglądać tak długo jak pacjent ma nadwagę w momencie zabiegu. Nie wiem, jak wielu pacjentów zgodziło się na pokazywanie ich zdjęć przed operacją osobom trzecim oraz czy moje zdjęcia z konsultacji użyte będą w podobny sposób.
  Specjalista diagnozujący mnie porównany został do „pani w sklepie”, która równie dobrze też mogłaby mi napisać diagnozę i byłaby ona tak samo ważna.
  Centrum Medyczne Rajska nie powinno pod żadnym pozorem widnieć na liście polecanych specjalistów dla osób transpłciowych. Jechałem nocą 6 godzin z Trójmiasta i zapłaciłem 150zł za bycie absolutnie poniżonym.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *