dr Aleksandra Robacha

Ostatnia aktualizacja: 14 marca 2021

Specializacje

Psychiatra | Seksuolog

Powiązane lokalizacje
Łódzkie
Adres
 • Constans Med
 • Narutowicza 28
 • Łódź
 • 90-135

 • Poradnia Zdrowia Psychicznego i Patologii Współżycia
 • Sieradzka 11
 • Łódź
 • 90-001
Kontakt

Poradnia Zdrowia Psychicznego i Patologii Współżycia
42 682 40 88


Poradnia Zdrowia Psychicznego i Patologii Współżycia
[email protected]


Constans Med
42 630 33 53


Constans Med
[email protected]

Opis

Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, lekarz seksuolog, psychiatra, kierownik Poradni Zdrowia Psychicznego i Patologii Współżycia w Łodzi.

5 komentarzy

 1. Anonim

  Nie ważne czy jesteś k/m czy m/k, kobieta zna temat i pomaga jak tylko może. Prowadzi swojego pacjenta do końca. Sympatyczna, rzeczowa i miła.
  W przychodni we współpracy z mgr. Jolanta Olszyca (psycholog), przeprowadza diagnozę.

 2. Kalutynaa

  Zapisałam się do dr.Robachy jeszcze funkcjonując jako mężczyzna. Przyjmuje na NFZ, poradnia jest bardzo cicha, wytwarza atmosferę spokoju i bezpieczeństwa. Sama Pani doktor jest naprawdę mądrą i przecudowną osobą. Rozumie doskonale, z czym się zmagam, zawsze wytłumaczy i wysłucha do końca. Wystarczy tylko mówić, co ma się na serduchu, a Pani wszystko cierpliwie notuje. Kieruje do psychologa (dr.Maschera lub nowa pani: dr.Michalak), na badania kariotypu w CKD (też na NFZ), na rezonans i EEG. Przede mną jeszcze kolejne badania. Wizyty odbywają się co 2 miesiące. Polecam każdemu, kto się zastanawia nad wyborem Pani Robachy! <3

 3. Anonim

  Lekarza nie polecam. Trafiłam do niej w 2015 roku, już wtedy wywarła na mnie bardzo negatywne wrażenie. Trzymała 1,5 roku bez HRT, wciskała swoje mądrości i dostawała szału gdy wytknęło się jej błąd. Przepisała 100mg CPA (dziennie!) co z pewnością spowodowałoby guza przysadki mózgowej oraz zniszczenie wątroby lub nerek w dłuższym okresie czasu. Na odchodne gdy chciałam opinię, wmawiała mi że nie dostanę z nią pozytywnego wyroku.

  Wyrok pozytywny dostałam, a zaraz po dostaniu diagnozy poszłam do endokrynologa bo bardzo mi śmierdziało jej podejście. Nikt jednak nie odda mi zmarnowanych 18 miesięcy mojego życia.

 4. Maksymilian

  Jeździłem do niej przez 5 lat i dalej nie mam nic, żadnych konkretów. Mam 21 lat. Kilka lat temu mówili, że Pani najlepsza, teraz wiem, że zmarnowałem czas i nerwy. Miałem wrażenie, że traktuje mnie jak głupka, bo czasami mówiła jak do dziecka. Największy błąd, gdybym poszedł do kogoś innego już pewnie wybierałbym się po odbiór nowych dokumentów…

 5. She

  Zgadzam się z Maksymilianem. Jako nieszczęśliwa młoda kobieta trafiłam do niej, a ona mnie zbyła. Nie chciała się mną zająć, odsyłała do psychologów. Przez nią również straciłam kilka lat życia jako ja.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.